Jsme velmi rádi, že můžeme v PLANEO CUPu přivítat nového mediálního partnera – Rádio Impuls. Toto partnerství přinese novou úroveň podpory tohoto prestižního projektu.

Tomáš Opluštil, ředitel maloobchodní sítě PLANEO, zdůrazňuje význam nového mediálního partnerství: „Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat dalšího významného partnera pro PLANEO Cup. Rádio IMPULS dlouhodobě patří k nejposlouchanějším radiovým stanicím v ČR a také se dlouhodobě významně angažuje i v „dospělém“ fotbalovém prostředí. Je mimo jiné mediálním parterem fotbalové reprezentace ČR a také řady fotbalových klubů hrajících nejvyšší českou fotbalovou soutěž. Loni se nám podařilo navázat spolupráci se značkou HISENSE, která je celosvětovým fotbalovým partnerem jak mistrovství světa, tak mistrovství Evropy. V letošním roce se partneři rozšiřují o rádio IMPULS a jsme opravdu nesmírně rádi, že i díky tomuto partnerství budeme mít možnost rozšiřovat podporu PLANEO Cupu a oslovovat další fanoušky, kteří mají fotbal v srdci a záleží jim na rozvoji našich mladých fotbalových talentů. PLANEO Cup se v průběhu času stal etablovaným a ceněným v rámci českého fotbalového společenství, a s podporou rádia IMPULS očekáváme, že ještě více podtrhneme jeho výjimečnost a budeme moct přinést ještě lepší zážitky všem účastníkům.“

To kvituje generální ředitel rádia Impuls Jiří Hrabák a dodává: “Fotbal je sice celospolečenským fenoménem, ale na PLANEO Cupu nás více než sportovní rozměr zajímá rozměr sociální. A tím jsou tisíce dětí, které tráví svůj volný čas sportem a snahou něco dokázat místo toho, aby hodiny či dny seděly u mobilních telefonů. Chtělo by se mi říct, že tady je svět ještě v pořádku.”

Rádio Impuls plánuje v souvislosti se zmíněným partnerstvím řadu akcí a rozhovorů, které budou dále zvyšovat povědomí o turnaji a zároveň přinášet zajímavý obsah posluchačům. Mimo jiné se posluchači mohou těšit na rozhovor s Janem Kollerem, oficiální tváří letošního ročníku PLANEO Cupu a dalšími ikonami české fotbalové scény.