Dvanáctý ročník Poháru mládeže FAČR, známého pod názvem PLANEO CUP, který si během let získal srdce tisíců mladých fotbalistů a fotbalistek z celé České republiky, přivítal nového mediálního partnera – iSport.cz Toto partnerství přinese novou úroveň podpory tohoto prestižního turnaje, který každoročně oslavuje talent, sportovního ducha a soudržnost mladých hráčů.

Tomáš Opluštil, ředitel maloobchodní sítě PLANEO, zdůrazňuje význam nového mediálního partnerství: „Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat iSport.cz, jehož dynamika a sportovní odbornost dodají naší akci nový rozměr. Věříme, že společně oslovíme ještě širší publikum a přispějeme k dalšímu rozvoji českého mládežnického fotbalu.“

Šéfredaktor deníku Sport a webu iSport.cz, Lukáš Tomek, potvrzuje: “Jsme hrdí, že můžeme být součástí tak významného turnaje jako PLANEO Cup. Naše redakce je připravena pokrýt událost s nejvyšší úrovní profesionality a zároveň přiblížit příběhy mladých sportovců široké veřejnosti. Fotbal je pro nás nejen sport, ale příležitost ukázat hodnoty, které formují mladé osobnosti.”

iSport.cz bude v rámci partnerství na svých webových stránkách informovat o výsledcích finálových víkendů, vč. reportáží a rozhovorů, které budou dále zvyšovat povědomí o turnaji a zároveň přinášet zajímavý obsah čtenářům. Mimo jiné se čtenáři mohou těšit na rozhovor s Janem Kollerem, oficiální tváří letošního ročníku PLANEO Cupu a dalšími ikonami české fotbalové scény.