Po Spartě a Baníku je známý už třetí mistr letošního ročníku Planeo Cupu. Fotbalistům olomoucké Sigmy předal pohár pro vítěze v kategorii hráčů do jedenácti let předseda asociace David Trunda. Druhé místo obsadil Motorlet Praha, třetí byly České Budějovice.

Medailové týmy:

  1. místo – SK Sigma Olomouc
  2. místo – SK Motorlet Praha
  3. místo – SK Dynamo Č.Budějovice

GRATULUJEME!!!

Nejlepší týmy:
Nejlepší hráči:

Nejlepší hráč
Kalhous Jonáš – FTA Praha

Nejlepší střelec
Čaňo Vilém – SK Sigma Olomouc

Nejlepší brankář
Petrášek Tomáš – SC Xaverov H.Počernice

Nejlepší fanouškovský kotel
SK Sigma Olomouc

On-line výsledky a tabulky: